בריאות בריבוע

סרגל ערכים פלאפל בריבוע

פלאפל מאכל בריא ומזין השייך למשפחת הקטניות. פלאפל עשוי מתערובת גרגירי חומוס וכוסברה טרייה שהינם בריאים מאוד. ערכו התזונתי של 100 גרם פלאפל (לאחר טיגון) מכיל: 291 קלוריות.

חומוס ממשפחת הקטניות ואחד מהקטניות הקלות יותר לעיכול. הוא מקור בריא לסיבים תזונתיים מסיסים, ויטמינים מקבוצת B ו-ויטמין C. החומוס הוא גם מקור טוב למינרלים, סידן, מגנזיום, אשלגן ומספק כמעט פי שניים ברזל משאר הקטניות. חומוס ושומן – לחומוס אחוז שומן נמוך יחסית, בין 4% ל-5% ורמת הקלוריות הינה 164 ל-100 גרם חומוס מוכן לאכילה. הרשת מייצרת בעצמה את החומוס ובכך נמנעת מהשימוש בחומוס תעשייתי בו אחוז השומן עולה לכ-30% ורמת הקלוריות עולה על 300.

סלטים הרשת נהנית מאספקה קבועה ויומיומית של ירקות טריים ובאיכות מעולה, כך שכל הסלטים הנחתכים במקום הינם טריים במיוחד ושומרים על ערכם התזונתי של הירקות, דבר המבטיח לקונים חווית אכילה טעימה ובריאה יותר.

הפיתות פיתות רגילות ופיתות מחיטה מלאה, נאפות בכל אחד מסניפי הרשת מידי חצי שעה, כך הלקוחות נהנים מפיתות טריות, חמות ובריאות המעוררות תיאבון.

חומרים משמרים – לא אצלנו! הרשת מקפידה שלא להשתמש בחומרים משמרים, כימיקלים או עמילן במוצריה השונים, זאת על מנת להבטיח את שמירת ערכם התזונתי ולשמור על בריאות לקוחותיה.

 

פלאפל בריבוע הינה הרשת היחידה בארץ לממכר פלאפל וחומוס
המופיעה באתר עמותת הצליאק בישראל ומציעה תפריט ללא גלוטן למען החולים בצליאק.